Nikt nie ma wątpliwości, że ta inwestycja powinna być dawno zrealizowana – węzeł na S1 w Klimontowie 🚧

Aktualności

Mieszkańcy doświadczają skutków braku tych rozwiązań i tracą cierpliwość, bo ile można czekać ❓ Mija właśnie 14 lat, odkąd pojawiły się pierwsze formalności związane z budową węzła na drodze S1 w Klimontowie.

Choć Sosnowiec jest gotowy ze swoją częścią, to jednak nie może się doczekać na ruch ze strony Ministerstwa Infrastruktury i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

😡 Najpierw nieudany przetarg, później obietnica kolejnego w 2020 roku, a w końcu przesunięcie go na 2021 rok.

🤝 Zwieramy szyki i działamy wspólnie. Jeszcze w tym tygodniu kolejne przedsięwzięcia. Pora na następne interwencje w Warszawie, musimy też „uświadomić” kolejnych polityków, którzy chyba nie do końca dostrzegają problem.

🤝 Już szykujemy interpelację i będziemy ją wysyłali do posłów. Myślę, że będzie im zależało, więc ją poprą. Jestem po rozmowie z kilkudziesięcioma parlamentarzystami. Zadeklarowali, że będą współtworzyli interpelację. Każdy może się pod tym apelem podpisać.

🤝 Wasze wsparcie będzie konieczne, dlatego w Sosnowcu również będziemy zbierali podpisy. Oprócz parlamentarzystów, liczę na mieszkańców i przedsiębiorców, którzy też są pokrzywdzeni.

🤝 Władze Sosnowca będą również interweniowały nie tylko w ministerstwie, ale też u posłów. Do tych działań dołączają się też mieszkańcy.

👉 Podziękowanie należą się włodarzom miasta i samym mieszkańcom, bo takiej determinacji można pozazdrościć.

👉 Musimy prowadzić te działania równolegle i wspólnie, aby zabiegać z różnych stron – każdy swoimi siłami.

Razem doprowadzimy tę inwestycję do szczęśliwego końca ‼️

Może cię zainteresować

Podobne posty

Menu